| Art_Amd_1979 a întrebat:

Dragii mei TPU am o problema cu idu de messenger...Ma ajutati va rog cu o iformatie despre cum as putea muta mai rapid contactele de pe un id mai vechi? EXISTA VREO APLICATIE IN SETARI? m-am plictisit deja sa adaug id cu id...
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Danii16 a răspuns:

Dai sus la "Actions"... apoi "Sent my messenger list" alegi cui o dai iar apoi dai "select all" si trimiti toata lista. sau Ctrl+Shift+M

2 răspunsuri:
| Danii16 a răspuns:

Adica sa muti contectele de pe un id pe altul?
Daca da. atunci fa schimb de liste thinking

| Art_Amd_1979 explică (pentru Danii16):

Cum id cu id? zi-mi modalitatea pls pls pls
happy

| Danii16 a răspuns (pentru Art_Amd_1979):

Dai sus la "Actions"... apoi "Sent my messenger list" alegi cui o dai iar apoi dai "select all" si trimiti toata lista. sau Ctrl+Shift+M