| DenisaNicoletaG a întrebat:

Dragilor, am o prietena care s-a indragostit de un baiat si vorbesc ca amici, problema e ca ea vrea sa stie daca si el o place, dar ea zice ca se uita intr-un fel la ea cand o vede. Vrea sfaturi. Cum sa isi dea seama daca si el o place?

13 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu e foarte greu sa își dea seama ca o place.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Poti sa il intrebi tu pe el. happy
Deci, daca se uita la ea insistent, iar cand il observa, isi muta privirea, s-ar putea să o placă...
kiss

| Florentina9210 a răspuns (pentru Ɗєℓυѕιση):

Sau s-ar putea sa o vada ca pe o ''prada''.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Corect, e posibil sa fie un praduitor!

| Florentina9210 a răspuns (pentru OldSoul):

Cum am avut si eu parte. Dar, daca tipa e desteapta, ii da cu flit din prima, daca o cauta, treaba ei. E o vorba ''cainele daca vede usa deschisa, intra''.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ɗєℓυѕιση):

Mna nu stiu ce sa zic.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Florentina9210):

Problema e ca e genu de fata foarte timida si e cal,, luata de prostuta,,.

| Florentina9210 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Si eu sunt timida, dar am stiut cum sa le tai elanul ''armasarilor''. Nu inseamna ca daca esti timida esti prostuta.
Inseamna ca stiu cam ce ar dori de la ea.

| OldSoul a răspuns (pentru Florentina9210):

Da, dar daca-i dai cainelui cu papucu' in cap, nu mai intra a-2-a oara cat esti tu in casa. laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru OldSoul):

Fratili meu din alta mama! laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Florentina9210):

Nu ma refream ca daca esti timida esti prostuta, ea chiar nu isi spune parerea tace acolo si e luata in batjocura.

| Florentina9210 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Asta e altceva!