| DarKJoKeR a întrebat:

Dupa ce mi s-au stricat 3 aparate electrocasnice in ultimele zile, azi a urmat si televizorullaughing...Ma uitam linistit la el, cand deodata s-a stins ecranul si cv ticaie ca un ceas cu un sunet iritant...stie cineva ce naiba are?laughing

7 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Vai cate ti s-au spart.nasolsadai spart si vreo oglinda in ultima vreme? de unde atata ghinion?laughing

| bluerose a răspuns:

3 aparate in 3 zile, clar ceva nu e in regula... te-ai gandit sa chemi un preot? laughing

| DarKJoKeR explică:

Lol...cat mai costa sa-l repar si pe asta?straight face

| DarKJoKeR explică:

@bluerose
mama se gandea la varianta cu preotulaughing...
@betty
nu prea mi-a mers bine in ultimu timp...
@alinu stiua
nu prea cred eu in superstitii

| piciuk a răspuns:

Instalatia electrica trebuie schimbata... nu se ard ele de nebune asa ca "ai spart o oglinda"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, finalul de linii in scurt. poate ai ''norocul''sa ti se fi dus si transformatorul de linii.nu il mai tine in priza ca se arde si sursa, si ai pus-o dupa aceea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca face parte din modelele vechi ti-as spune ca tubul, dar cum banuiesc ca e nou... du-l la reparat, daca nu si-a revenit inca