| anonim_4396 a întrebat:

Am un ceas de perete foarte zgomotos.Cand se misca secundarul ticaie de-l ia naiba, si nu as vrea sa renunt la el pentru ca este foarte frumos.Ce as putea sa fac sa nu mai fie asa de zgomotos. Orice. FUNDA!

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Muta-l in alta camera. Am si eu un ceas din asta si l-am surghiunit in bucatarie.

| stlucian a răspuns:

Daca nu vrei sa-l muti/opri scoate-i/taie-i secundarul.Va merge si fara el happy
Liniste iti doresc thumbs up

| Th3Li0N a răspuns:

Du-l la ceasornicar!

| MarioRadulescu a răspuns:

Scoate-i bateria sau nu-l mai intoarce daca e mecanic happy

| MartinnaSosttel a răspuns:

Da ca este un cias cu baterii scoatei bateriile iar daca este cu cheita nu mkai suci cheita.