| mealina a întrebat:

Dupa parerea voastra ce pedepse ar trebui sa primeasca violatorii de copii?

Răspuns Câştigător
| AleAniela a răspuns:

In primul rand despagubiri, sa plateasca daune morale si fizice si apoi in chisoarea pe viata.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ii bage in puscarie si sa fie ei violati in fund de alti violatori mai fetish.

| clauss a răspuns:

Facuta o unealta de vreo 35 de cm, cu un diametru destul de groasa si violati cu ea pana le iese ca...tul pe urechi

| Gabica a răspuns:

Pai sa plateasca despagubire copiilor, sa le asigure o viata buna trimitandu-i la scoli bune la facultate, dar totul prin intermediul parintilor copilului pentru ca violatorul sa nu mai ia niciodata legatura cu copilul pe care l-a maltratat.