| Flav a întrebat:

Dupa toate agitatia de azi de pe site, doresc sa pun si eu o intrebare. Unde ne e userul brianna, o fata f. pasnica, calma si echilibrata pe care o simpatizam. Observ ca si-a sters contul iar adminii mi-au trantit-o direct:"nu furnizam informatii despre stergerea conturilor". So, stie careva de ea? S-a retras definitiv? Mai e printre noi "deghizata"?hee hee Motivul pentru. care ne-a lasat?thinking Orice fel de informatie. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a retras definitiv, la cererea ei.insa ma bucur ca sunt unul dintre putinii care poate coresponda cu ea.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vorbit si eu cu ea sambata searahappy... e bine sanatoasahappy