| TheWorstNightmare a întrebat:

Dupa voi cum ar trebui sa fie omul perfect?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună ღkatalynaღ,
Dumnezeu este singura fiinţă perfectă fără de păcat, Iisus Hristos şi Maica Maria. În niciun caz, un om. Niciun om nu este perfect. Oricine greşeşte. Iar unele greşeli sunt păcate.

Numai bine tuturor userilor...

3 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

A, da. Un om perfect după mine ar fi cel care nu are niciun defect şi are toate calităţile.

Baftă!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu exista nu om perfect ca sa fii perfect trebuie sa nu ai nici macar un defect si un defect are fiecare om.

| TheWorstNightmare explică:

Stiu ca nu exista omul perfect, vreau doar sa aflu cum ar fi dupa voi un om perfect.winking