| SOriilica a întrebat:

E adevarat ca de la 1 (2014) intrebarile de pe ask.fm nu vor mai fi cu anonim? Fundițaaaaa

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mi se rupe, nu ascult radio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are asta cu TPU si Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, cine te-o minţit în halul ăsta? Se cam vede că ai ameninţat pe cineva că-l/c-o baţi şi ţi-e frică să nu fii descoperit/ă ca fiind tu cea/cel care a pus întrebarea. Nu?laughing

| SOriilica explică (pentru anonim_4396):

Nu am amenintat pe nimeni, dar m-as c-am face de tot cacatul daca intrebarile nu ar mai fi cu anonim.

Răspuns utilizator avertizat
| stefania94 a răspuns:

Nu are cum, nu o sa mai aiba acel farmec...

| rEfrEsH21 a răspuns:

Da e adevarat si e mai bine sa nu mai puna intrebari anonimiwinking