| AdiFCSB a întrebat:

E bun controller'ul asta? http://www.emag.ro/......EBKZ7BBBM/ Vreau in special pentru FIFA 14 PC sau imi recomandati altu! Funda. :) Argumentati!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dupa ce dai un link sa nu pui nici cand punct, virgula sau altceva pana nu bati pauza. Apasa si tu pe el sa vezi ca nu merge. E foarte bun controlerul fiind ergonomic si rapid in raspunsuri.

| Salontanul a răspuns (pentru AdiFCSB):

Stiam. Am eliminat punctul ca m-am mai confruntat cu asemenea probleme. Eu am vrut sa te ajut pe tine sa nu mai gresesti.