| akiki a întrebat:

E cineva cu chef de vorba? Caut o persoana amuzanta simpatica și de treaba cu care sa vorbesc. Mă simt cam singura în perioada ăsta...

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Hai să ne înjurăm pe privat.

| Darkmagic a răspuns:

Eu! Pick me, pick me!
Sunt amuzant pana peste poate, simpatic, de treaba rau, atoateintelegator si binevoitor din cale-afara!
Pana incep sa vorbesc... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz nu sunt persoane de astea pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege-ma pe mine, alege-ma pe miiiiineee puppy dog eyes Promit ca o sa ma straduiesc sa nu par psihopata, aideee alege-ma pe mine.

| Darkmagic a răspuns (pentru anonim_4396):

I-a trecut cheful de vorba. big grin
Nu dispera, o sa avem si alte ocazii pentru concursuri "Care e mai psihopat?"
Ca sa ai idee cu cine te pui, am fost "inspiratia" lui Whannell pentru Saw, si incerc de o ora sa fac si eu catelul ala nenorocit, dar intotdeauna imi iese pig

| anonim_4396 a răspuns (pentru Darkmagic):

Mda... si eu chiar eram foarte entuziasmata. Cica rosul este culoarea iubirii, a romantismului, si de doua zile ploua la mine si ma gandesc cum ar fi daca picaturile de ploaie ar fi omuleti care cad in cap day dreaming N-am putut sa ma uit la Saw, cred ca in primul era cu un wc si mi s-a facut scarba. Mai insista, poate-ti iese puppy dog eyes laughing