| anonim_4396 a întrebat:

E necesar ca în survivor sa uble alea în permanenta în chiloți?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu au haine la ei, decat ce este pe ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da cum ar trebui sa umble?

| Osana254 a răspuns (pentru suntserios):

Probabil intr-un maieu, pantaloni scurți, vreun echipament sportiv...

| suntserios a răspuns (pentru Osana254):

Da ce sunt la olimpiada? Sunt la o emisiune tv undeva vinde pielea arătată

| lpavel a răspuns:

Esti fata si nu-ti place, inteleg... dar ia gandeste-te daca ar umbla barbatii cu p u li le goale, ce ti-ar mai placea laughing

| sabin89 a răspuns (pentru lpavel):

Ești cam vulgar.

| Osana254 a răspuns (pentru lpavel):

Nu cred ca as vrea sa vad asta sincer.As vrea sa vad niște oameni imbracati decent ce participa la un show în care își etalează abilitățile sportive etc.Nu fundul sau ....lile.

| Furnicuta000 a răspuns:

E necesat pentru audienta, crezi ca audienta se face cu plapuma pe tine?

| vodami92 a răspuns:

Pai asta este echipamentul! oricum daca nu vor sa poarte chiloti sau bikini! adica fetele! au la alegere! pantaloni scurti! de regula cu sutien! in care isi etaleaza ele decolteul! sau un tricou! la baieti oricum ei poarta doar boxerii aceia! si cam atat! bine nu sa isi arate stiti voi ce! si de asemenea fara tricou! ca sa iti arati muschii! muschii lucrati la sala asalaughing nu cu burta prea marelaughing mai lipseste sa aiba si crucelaughing si seamana cu boratlaughing