| GabbyGabriella64 a întrebat:

E normal ca atunci cand esti pe fuga si ajungi intr-un loc si esti obosit iar daca cineva te intreaba ceva simplu ca de exemplu "cum te cheama?"tu pret de cateva secunde sa nu stii sa ii raspunzi?

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Da, starile alea iti afecteaza memoria.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Misa întâmplat de multe ori și da în acel moment nu prea ști ce sa spui adică ști dar oboseala aia și momentul ăla câte te întreba cineva chiar atuncia când ești obosit e puțin greu sa răspunzi clar

Am descarcat un tir de fier cu colegi de mai mult de o tonă nea Luat toată ziu era numai fier de construcție grele nu de joaca pai Loam câte 4 inși 1 singur fier plin era de pus pe acoperiș și sudat pe poziție nu aveai nicio șansă să-l pui de unul singur sus și mai multe și afară era ger mare și când a mai rămas ultimele bucăți de fierb am băgată tare brusc toți 4 sa luma fierul după ce l-am Loat brusc și l-am lăsat toți brusc jos nisa tăiat respirație la toți 4 laughing))) am tras tare din prima neam grăbise și când nea văzut șeful ca am trase toți așa tare și eram obosit și abia mai repiram toți ne-a intrebat seful dacă mai putem și noi abia mai respiram laughing)))) nici nu puteam sa spunem nimic în momentul ăla era și ger afara și transpirat eram toți era greu sa răspunzi în momentul ăla sa spui ceva atuncia da și asta s-a întâmplat cu adevărat.