| anonim_4396 a întrebat:

Era mai demult un "seril" pe Jetix... parca pe la 10-11 noaptea nu stiu concret.Era cu un carnet care le dadea la 2 adolescenti viitoru lor, sau ceva de genu nu mai stiu.Parca era cu o fata si un baiat am2 rockeri si crdeau in satana.Nu prea imi aduc aminte conceret ca neah am uitat si eu."Serialul" parca a fost difuzat acum 4-5 ani.Va rog ajutati`ma ca nu mai stiu cum pnm se numea desenele ala happy

4 răspunsuri:
| PrivateGod a răspuns:

Nu era Oracolul?

| PreetyGirl a răspuns:

Oracolul intunecat

| ZuZu_9404 a răspuns:

Oracolul intunecat

| hidden a răspuns:

OMFG! Esti analfabet(a),bai laughing Nu stiu cum ti-ai permis sa postezi asa ceva laughing A,ma scuzi, ai fost "lobotomizat"? rolling on the floor)) Daca mai ai de gand sa postezi vreo ceva, invata sa scrii sau consulta un dictionar! Seriously [-x