| AttilaDornIsPower a întrebat:

Imi aduc aminte ca pe Jetix sau Disney Channel acum cativa ani era un desen animat cu niste adolescenti care lucrau la un hotel si faceau surf in timpul liber....si fiica proprietarului a facut nu stiu ce si tatal ei a pus-o sa munceasca si ea la hotel...mai stie cineva cum se numea? tongue Funda pentru. primul raspuns

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Stoked

| Daniellllll1 a răspuns:

Jack si Cody 100%.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Zack si Cody, pardon rolling on the floor

| AlexN55 a răspuns:

Stiu la ce te referii... dar si eu am uitat cum se numeste. Tin minte ca acum se dau reluari pe Mega Tv.
Si lol. nu e Zack si Cody! happy

| Tamas_Ioan_1979 a răspuns:

Jack si Cody?! Pai nu pea stiu, cred ca ei 2 erau...
Daca nu scuze!

| AttilaDornIsPower explică (pentru Tamas_Ioan_1979):

Lol nu era Zack si Cody... era un desen animat... si aia faceau tot timpul surf si de astea

| Tamas_Ioan_1979 a răspuns:

Aaa, scuze imi pare rau de raspunsul meu...
Se pare ca nu am citit anuntul corect.