| metalman a întrebat:

Este adevarat ca de la iphone 4 sau 4S poti suna cu 3G doar la un alt iphone? Eu am inteles ca trebuie sa poti suna si la computer, spre exemplu cu ajutorul Skype, prin video. Dar am citit undeva ca poti suna doar cu alt iphone? ((((( este adevarat? Funda--- trebuie informatii concrete, nu scriti daca nu stiti

1 răspuns:
| NatureSelf a răspuns:

Poti suna bineinteles, cu iphone 4 s, dar iti trebuie arie de acoperire apeluri 3d. si te cam costa. apropo iti trebuie si setari. incomming, si call