| gargaritza_5474 a întrebat:

Este buna cartea"cresterea in inaltime"de gabriel lungu? sau e doar o minciuna?

Răspuns Câştigător
| luciana200972 a răspuns:

Nu poate fi decat o porcarie pentru ca o carte nu poate sa te faca mai inalt, poti incerca prin inot dar nu stiu dc da rezultate prea mari.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luciana200972 habar nu ai despre ce vorbesti, cartea este informativa nu te face mai inalta mai ales pe tine care nu crezi in asa ceva, eu personal am crescut 4 cm in 3 luni urmad exercitile din cartea domnului gabriel lungu. si tot odata cu exercitile lui am slabit. iar acum ma simt mai sanatos.