| MihaYo a întrebat:

Cine a cumparat cartea totul despre crestere in inaltime de Gabriel Lungu sa-mi spuna si mie ce exercitii se afla acolo si daca functioneaza.

1 răspuns:
| fafnir a răspuns:

Nu cred sa existe exerciti pentru crestere; _; Exista exerciti care te fac sa nu mai cresti totusi \o/
Daca vrei sa cresti iti recoman o alimentatie sanatoasa si miscare(ceva gen atletism sau inot). Poate niste suplimente de vitamine. In rest e genetica, succes \o/