| Ostrogotul a întrebat:

Este o mare tragedie daca fumezi 2 3 chistoace de tigari de pe strada?

Răspuns Câştigător
| Holiday a răspuns:

Nu e mare tragedie. Doar sa nu-ti faci un obicei din asta.

10 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Stii cine a pus gura pe acele tigari?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este, fiindca poti lua toate bolile celui care a fumat acea tigara: TBC, hepatite, sifilis, herpes, samd.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu vreo sa pui gura efectiv pe ceva care a fost scuipat pe jos e treaba ta

| dullcat a răspuns:

Pentru sanatate da, este o tragedie mare.Din punct de vedere al educatiei este si mai mare. Sper ca esti troll pentru ca de stadiul in care bagi orice vezi pe jos in gura se trece in primii 3-4 ani de viata.

| Ostrogotul explică (pentru dullcat):

? Deci mai bine ma sinucid

| dullcat a răspuns (pentru Ostrogotul):

Categoric nu! De unde si pana unde ai ajuns la aceasta concluzie? Nu fa vreo prostie pe care o vei regreta pentru eternitate.

| Hyperion7 a răspuns:

Ă,dă
Nu poți ști cine le-a fumathappy

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu cred ca e un cuvant potrivit in acest context. Corect ar fi cuvantul imbecilitate.

| blairelovesmusic a răspuns:

Normal ca este. Poti sa iei o boala sau chiar mai multe. In plus, poti sa faci cancer pulmonar de la fumat. Am avut o matusa care a murit din cauza asta. Ai grija de sanatatea ta ca doar o viata ai.

| Dragobeta a răspuns:

Da. Pentru ca cine a fumat inintea ta poate avea niste boli transmisibile. Tu pui gura pe chistoace dupa el.