| YesorNo a întrebat:

Este o reclama cu mai multe fete care canta in diferite locuri de la Heineken. Cum se cheama melodia? Imi dati un link cu reclama? Funda! Si de la Prigat este tot o melodie frumoasa. Nu o gasesc pe Youtube.

Răspuns Câştigător
| 44TheSinner44 a răspuns:

Descarca-ti aplicatia "Shazam" pe telefon, si cand mai da reclama aia, activeaza aplicatia, si iti va spune cum se numeste melodia. happy

2 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Melodia de la Heineken se numeste "Hero" si e cantata de Bonnie Tyler.