| T0T a întrebat:

Este simplu să fii fericit?

Răspuns Câştigător
| R0R0 a răspuns:

Da, daca te face cineva.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,daca ai o gandire pozitiva

| Fatamuntilor a răspuns:

Depinde de ce,,pretentii' ao de la viata.
Sanatatea ar trebui sa fie prima conditie pentu a fi fecitit.
Dar si banii, mai ales in ziua de azi.
O familie, prieteni!
Nu toti le putem avea pe toate, dar e simplu sa fii fericit! E SIMPLU sa fii modest, e simplu sa fii fericit!

| KamaSutra a răspuns:

Da

| OoBunnyoO a răspuns:

Dupa ce descoperi cum sa fii fericit este destul de simplu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu prea. oricat te-ai chinui sa iti construiesti fericirea(familie, un job stabil) se intampla ceva si totul se prabuseste. fericirea nu e un lucru simplu..trebuie sa o reconstruiesti mereu.

| syd2 a răspuns:

haha întrebi asta ca să-ți aprobezi propria idee sau cum?

| T0T explică (pentru syd2):

Nicidecum.

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, este ai simplu decat crezi. E suficient doar sa fii sanatos, sa traiesti frumos si demn si sa muncesti suficient pentru a ajunge acolo unde iti doresti (in cariera si/sau in viata personala).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu daca renunti la pacate cum ar fi mandria, lacomia, invidia orice ce iti poate disturba linistea si buna dispozitia, emotia de bine si frumos.

| CristinaSNC a răspuns:

Depinde in ce consta fericirea pentru tine.

| rousz a răspuns:

Este simplu. fericirea esti chiar tu

| Alexandra4500 a răspuns:

Daca lasi problemele deoparte, atunci cred ca ar fi simplu sa fii fericit.

| Mihaelagirl a răspuns:

Pentru mine da.