| uniqueeme a întrebat:

Este un hacker pe aici care ma poate ajuta sincer? multumesc anticipat si ofer funda

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

De ce anume ai nevoie?

| stefan56 a răspuns (pentru Azµre):

Azure le stii pe toate happy am observat si alte intrebari ma prapadeam de ras mai ales la aia cu aspiratoru rolling on the floor totusi stii tu ce stii

| Azµre a răspuns (pentru stefan56):

happy

| Vix999 a răspuns (pentru Azµre):

Tu ce crezi? Vrea sa-i sparga contul de facebook sau yahoo al iubitului/iubitei.
Bine ca stiu la cine sa apelez daca m-oi lovi vreodata la cap suficient de tare incat sa uit parolele la conturi happy

| deeapanda a răspuns (pentru Azµre):

Am eu nevoie de ceva daca te pricepi la treaba asta cu spart conturi laughing

| LineGuide a răspuns:

De vrei de la el?

| hotdesire a răspuns:

Pentru ce ai nevoie?