Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre o noapte in care am uitat usa de la intrare deschisa. In seara accea eram acasa doar eu si cu iubitul meu, dupa ce el a fost la magazin, am gatit si am lasat usa deschisa. Inainte sa ne culcam am avut impresia ca am inchis-o.
De dimineata am fost sa verific usa si era intre deschisa. Adica cineva a apasat pe clanta, a deschis usa si a lasat-o asa... Am avut un soc... Nu ma mai puteam tine pe picioare si ameteam!
Am verificat casa si totul era intact, chiar erau cheia si portofelul pe hol. Mai ciudat este ca noi inchidem usa dormitorului inainte sa ne culcam si de dimineata si aceasta era putin deschisa.
Ce credeti? Eu am muuulte teorii...

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil aţi avut nişte musafiri nocturni.
De ce nu-ţi întrebi pentru început părinţii, prietenii?

| wolder a răspuns (pentru NOname):

Mama era plecata din oras si nici-un prieten nu stie ca stam aici, ne-am mutat de curand!

| lolium a răspuns (pentru wolder):

Pai ai zis ca te-ai mutat de curand. poate rudele sau prietenii celor care stateau acolo inainte nu aflasera inca de mutarea lor. care sunt teoriile tale?

| NOname a răspuns (pentru wolder):

Poate era doar un copil curios al vecinilor.
Sau...nici nu mai contează, nu are rost să dăm cu presupusul. Important e ca pe viitor să ai grijă să închizi uşa înainte să te culci.

| wolder a răspuns (pentru lolium):

Si veneau noaptea dupa ora 12?

| wolder a răspuns (pentru NOname):

Asa e. Multumesc:X

| vladix2011 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te ingrijorezi.Probabil a fost vantulhappyAsa se intampla cand nu o incui, stiu pe propia-mi piele.

| Dariusuu a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa zic...

Eu sper ca iubitul tau a lasat-o asa.

| wolder a răspuns (pentru Dariusuu):

Am mers prin casa ca bucataria e langa hol, vedeam usa deschisa cand am gatit si mergeam la frigider.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Poate aveti vecini cu prostul obicei de a deschide singuri usa daca nu li se raspunde.Sau iubitul tau n-a inchis-o bine.Un eventual hot va,, speria,, portofelul,,.Nu te mai framanta.

| stpu a răspuns:

Si crezi tu ca Mama Omida e aici pe site ca sa ghiceasca? Sau suntem detectivi sa investigam?
Invata sa inchizi usa in fiecare noapte, indiferent cu cine te culci. E mai importanta securitatea, decat sexul. Cel putin pentru mine... Acum depinde de fanteziile fiecaruia. Poate ca unii prefera sa si-o traga cu usile deschise. Cine stie?!

| wolder a răspuns (pentru stpu):

1. eu nu fac sex, daca tu faci nu ma asemana cu tine.
2. nici macar nu am zis ca am facut asta (nu vreau sa folosesc vocabularul tau de cort)
3. a fost un accident ca am lasat usa deschisa, nici macar nu a fost vorba de o fantezie, dar cred ca ai unele neindeplinite de tot aduci vorba de fanteziilaughing

| Deliα a răspuns:

Daca nu ti-a disparut nimic (cheile, banii.) inseamna ca iubitul tau a lasat usa deschisa.

| wolder a răspuns (pentru Deliα):

Am trecut de mai multe ori dupa aceea prin hol si se vedea daca era mult deschisa si o inchideam noi, deci nu cred in teoria asta.

| TeddyPaul a răspuns:

Ai verificat geamurile? Poate au fost deschise si era curent.....cine stie se poate intampla la oricine xDxD asteapta sa vezi ce se mai poate intampla si noptiile urmatoare xD

| wolder a răspuns (pentru TeddyPaul):

Geamurile nu erau pe hol. noptile urmatoare nu se poate intampla nimic.

| MsBeatrice a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii, poate cineva a aapasat pe clanta in toiul noptii si..asta a fost daca nu v-a disparut nimic.e ok altdata fiti siguri ca ati inchis usa!

| wolder a răspuns (pentru MsBeatrice):

Ai dreptate! Multumesc.

| Theshadow2000 a răspuns:

Eu cred ca iubitul tau a lasat-o asa....si daca nu ti s-a furat nimic fi fara grija dar daca ti se mai intampla asta...atunci sa te panichezi!