| emy_8399 a întrebat:

Eu am 25 de ani si muncesc afara si sincer numi trebuie jumatatea de pe internet?
in spatele unui monitor se pot spune multe,
credeti ca o relatie la distanta rezista mult timp?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca o relatie la distanta poate rezista insa numai daca tu cauti relatia ideala si nu te lasi implicat pana o gasesti in relatii superficiale.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Ai perfecta dreptate Emil in plus nu stii cu ce fel de persoane comunici.
E greu sa ai o relatie la distanta ti-o spun din propia experienta pentru ca sunt implicata in asa ceva insa pana la urma trebuie a te decide ce vrei sa faci cu viata ta.
Poate rezista o relatie la distanta insa numai daca exista iubire, atractie.Insa pana la urma trebuie a te decide pentru ca nu o sa stai toata viata asa.vazand persoana iubita din an in Paste.

Răspuns utilizator avertizat
| luana1 a răspuns:

Never! Ai dreptate dar le place sa fie altfel cu ajutorul internetului. E un fel de dedublare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea sunt sanse.Cai trebuie sa fim contisnti ca dincolo de un ecran/motiro/telefon se poate ascunde altcineva.Si chiar daca este iubire, uneori distanta destrama relatia.