| adytzukrose a întrebat:

Eu am acest site ieri din intamplare.imi puteti spune mai multe despre el? cum votez? care e faza cu funditele? alte chestiii care ar trebui sa le stiu

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Deci...pe prima pagina ai p'acolo pe undeva"Discuta live"-chat'ul
Intrbari recente, frecvente si inca ceva. Putin mai sus "Cauta intrebari si raspunsuri" unde poti scrie o expresie/un cuvant care are legatura cu "problema" ta si o poti gasi postata de altcineva sau iti poti gasi raspunsul printre cele de acolo.
Fundite nu stiu daca se mai dau, momentan sunt cateva dileme cu site'ul si nu se pot da!
Si bun venit printre noi!:Xbig grinwinking

Bafta.

4 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Este simplu. Click pe "Intrebari frecvente" de sus...scris cu albastru.
Este un site de intr-ajutorare, cu intrebari si raspunsuri, dar poti avea si conversatii cu unii useri. Consider un site bun, de ajutor, atunci cand ai nevoie de un sfat sau un raspuns la o intrebare. Bine ai venit si sper sa te bucuri alaturi de noi cat mai mult!

| TheToxicNightmare a răspuns:

Bun venit, Toti Pentru Unu este locul unde oferi ajutor semenilor tai raspunzand la intrebarile acestora. Pe TPU impartasesti celorlalti cunostintele si experienta ta, ajutandu-i pe cei care au nevoie de raspunsuri la intrebari diverse. La randul tau, cand ai nevoie de un raspuns la o anumita intrebare importanta pentru tine, pe TPU vei primi ajutor prin raspunsurile celorlalti.
Suntem pe TPU pentru a da si a primi sfaturi bune, pentru a fi toti pentru unu si unu pentru toti.

| emy_8408 a răspuns:

La intrebari ti s-a raspuns deja, asa ca iti urez bun venit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun venit! Aici este o comunitate unde poti oferi si primi ajutor. Daca ai nelamuriri, poti sa le spui aici iar alti useri au sa incerca sa te ajute. Daca apreciezi raspunsurile ca fiind folositoare, intelegente, amuzante etc, bifezi varianta corespunzatoare din josul raspunsului. Faza cu fundita: Poti oferi fundita la intrebarea ta raspunsului care ti-a fost de un real ajutor.
p. s: poti oferi puncte nu numai la intrebarile puse de tine.