| AmELiA100000 a întrebat:

Eu am vazut in vanzare un avatar care avea si aripi si vreau sa stiu cum se face asta pe chit chat city. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| 12Georgiana12 a răspuns:

Acum ca am vazut cum vrei... Atunci cand faci parul eraseaza o parte din parul din spate si fa aripi. happy happy fale cum vrei tu

1 răspuns:
| 12Georgiana12 a răspuns:

Pai este simplu... Stii cand dai pe tine apoi la create new sa-ti creezi avatare te uiti ca primadata apare o chestie in care scrie Women Man... si pe acolo apare si Fairy dai click acolo si ti se va face corp de zana. Cred ca ti-am fost de ajutor.