| chiftelutacrocanta a întrebat:

Eu cred ca omul e prea prost si un gand negativ ii schimba intreaga zi si el doar simte suferinta fara sa faca nimic, fara sa vada problema altfel, cum poate omul sa fie atat de prost? Daca pe mine ma strang pantofii trebuie sa sufar sau trebuie sa dau jos pantofii? Trebuie sa invatam sa traim, suntem pe pamant dar nu stim sa traim, am dreptate?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate la faza cu pantofii, dar uite, stai de vorba cu o proasta. Pe mine ma afectează dacă peste zi mi se întâmplă ceva. Ieri am luat amenda, logic ca toată ziua mi-a fost pe dos si știu ca e din cauza mea pentru ca ma gândeam la chestia aia, dar ăștia suntem, conștiința ne roade. Dacă tu poți sa treci ca lebăda prin apa, super, eu nu pot. Faza cu papucii, da, logic ca nu o sa ma las afectata de o pereche de pantofi, dar de o amenda da laughing) omul e complicat, creierul omului ciudat și complicat.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Ești prof de mate? laughing îmi place sa descurc firele încâlcite, dar nu am răbdare mereu sa o fac, sper ca înțelegi aluzia, ciudat e ca îmi place sa descurc firele altora, pe ale mele le las la urma laughing) chestia e ca ăsta e primul impuls, sa renunț, trebuie sa lucrez la asta mult pentru ca pe termen lung o sa ma afecteze grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate inteleg eu, tu ai dat o caruta de bani pe pantofii aia, daca nu.i dai jos, chiar de picioarele.ti sangereaza.