| Mary2011 a întrebat:

Eu cu inca o prietena vrem ca toata vara sa ne distram si nu prea avem ce face, ne puteti da niste ideii, planuri de vacanta?

3 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

Pai mai e putin din vacanta,dar ar trebui sa profitati de ea.
Mergeti la shopping,plimbari prin parc,jucati-va cu prietenii ceva impreuna(handbal, volei), fiecare dintre voi sa isi aleaga cateva haine si sa formeze o tinuta, si va dati note.Persoana cu cea mai buna tinuta va primi ceva(puneti un premiu in joc).
Duceti.va intr-un loc dragut si faceti cateva poze(mai artistice), si apoi le puteti pune pe facebook, hi5(daca aveti).
Un concurs de dans, puteti pune muzica la pc si sa dansati.Sau uitati-va la un film(horror,comedie, drama).
Incercati sa faceti ceva de mancare, o salata de fructe ceva la ce va pricepeti cat de cat.
Daca aveti un catel duceti-va cu el la o plimbare si luati aparatul foto sau telefonul si faceti cateva poze.
Daca ai boxe poti sa pui muzica si sa aduceti ceva de mancare si cateva jocuri si sa dati o mica petrecere. Daca una din voi poate dormi la cealalta dati o petrecere in pijama.Si mai puteti chema cateva persoane si o sa va dstrati super.
Sau mergeti prin oras la zoo, sau la o inghetata

Sper ca ti-am fost de ajutor :*

| Escape a răspuns:

Cati ani aveti? puteti sa va duceti la strand, sa faceti bratari si sa le vindeti ( ca tot e moda asta cu bratari) sa va plimbati prin parcuri, sa faceti poze

| criss_2781 a răspuns:

Dimineata mergeti in parc sa alergati,la pranz-cumparaturi,mers la cofetarie,in parc,la muzeu,la zoo,la film,dati petreceri, croiti haine, gatiti...