| foxy_5403 a întrebat:

Eu, daca totu e frumos si imi merge bine, nu e chiar totul OK.Prietenul meu, tipul pe care trebuia sa-l uit si sa-i dau un raspuns, DA SAU NU.(daca mai ne impacam) iar.eu,nu stiu ce a fost cu mine si i-am zis NU, el a plans si a plecat trist.Ma uitam in urma oftand si lacrimile imi curgeau.LAM PIERDUT DETOT? sunt trista si am plans enorm, ceva lipseste din mine.Am un gol in stomac, mi-e foarte greu! e ziua mea totu merge bine dar, fara el nimic nu are niciun rost. oare imi voi reveni? mi-a dat un sms, ca ma iubeste si ca sa-mi aduc aminte ca am jurat ca il iubesc si jura si el ca ma iubeste mult.REGRET mi-e mila de el si imi pare rau de ceea ce am facut! a plans si era trist, iar acum plang intruna.Cum sa imi revin? Ce sa fac? FUNDAAcrying simt ca mor ca mai am putin si ma omorr! REGRET enorm, MA IUBESTE mult! doamne ce am facut? ce sa mai fac? ajutorr, va rog plang mereu si sunt trista, ceva numai e la fel chiar daca totu e ROZ am o pata neagra, as vrea sa ma sinucid oare e bine ce fac? cum gandesc?

1 răspuns:
| Tanea154 a răspuns:

Uite tu inca mai tii la el da iti este mila de el
si nu e bine ceea ce gindesti cu sinuciderea cel mai bine ar fi sai dai un sms unde sai sp ca si tu il iubesti si ai vrea sa va vedeti la o cafenea, parc si sai sp k iti lipseste enorm