| Carmen_4042 a întrebat:

Eu m-am certat cu o prietena din cauza mamei mele si ea acum s-a mutat din banca si sta cu altcineva. Ce sa fac ca sa stea din nou cu mine si sa redevenim cele mai bune prietene?

Răspuns Câştigător
| AdY a răspuns:

Mai mai mai, daca iti era prietena adevarata ii trecea supararea si totul era bine. Dupa furtuna rasare si soarele. Se pare ca ea nu este soarele. Prietenii adevarati nu se despart niciodata. Ei sint pe viata si o mica certa n-ar trebui sa afecteze in nici cel mai neinsemnat mod prietenia lor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am patit si eu acum cateva luni...
Dar daca s-a mutat din bank eu zic sa-ti cauti alta prietena sa nu vada ca esti singura,fi vesela, vb cu toata lumea
Dar daca intr-adevar vrei sa t impaci cu ea, at vb cu ea si spune-i c ne-ai intr p noi