| anonim_4396 a întrebat:

Am avut o prietena, cu care m-am inteles f. bine.(dormam impreuna ne distram, dar si invatam). Dar ne-am certat. Ea s-a mutat cu altcineva in banca iar eu trebuie sa stau cu o fata carenu prea comunica cu mine.eu ii simt lipsa fostei mele cele mai bune prietene. ce sa fac? funda + vot

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Spune-i ca-ti pare rausad si ca ii simti lipsa! Daca a fost prietena ta cea mai buna sigur o sa te intelaga:*. BAfta:X:X:X

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E doar un schimb de loc la banca ce e atata bai?

| Adry05 a răspuns:

In primul rand, cine a facut greseala care a riscat conflictul dintre voi, in caz de tu ai fost aceea, ai putea sa-ti ceri scuze daca doresti sa-ti refaci prietenia cu ea. Du-te si spune-i ca-ti pare rau si ca vreti sa va impacati, si sa redeveniti prietenehappy. Suuces!:*:*:*

| kleorys a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu ea, nu stiu ca de ce v ati certat, din ce motive s a mutat de langa tine, dar daca tu nu o sa vorbesti cu ea, vei pierde pentru totdeauna. Incerca sa vorbesti cu ea nu pierzi nimicwinking

| andreea_4139 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o tradezi cu indifenta sa ii arati ce a pierdut.o prietena f buna...tot ea o sa se intoarca la tine o sa vezi.