| anonim_4396 a întrebat:

Eu nu am fost deocamdat la doctor dar vroiam sa stiu daca pot fi insarcinata desi ciclul imi vine regulat insa eu simt ca am burta tare si creste?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu esti insarcinata, dar daca intr-adevar iti creste burta, ar fi cazul sa te duci repede la doctor. Poate fi o tumora care creste in burta, nu un copil.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mergi urgent la medic.

| EUSIATIT a răspuns:

Da sunt 2 variante 1 ori tia venit ciclu peste sarcina @ sa nu ai cumva un fibrom ceva e bine sa mergi cit de repede la medic sa ti faci un consult si neaparat ecografie nu te lasa ...ca nu stii ce pb ai... ceva urerin .etc etc sanatate iti urez

| DeeDee28 a răspuns:

Eu nu cred ca poti fi insarcinata daca iti vine ciclul regulat... dar se poate sa ai alte probleme ginecologice...cred ca cel mai bine ar fi sa mergi la medic ...sanatatehappy

| impossible93 a răspuns:

Daca iti vine regulat inseamna ca nu sunt probleme, de obicei asa este! Dar mai bine mergi la ginecolog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia un test de sarcina!