| MessiTheBest99 a întrebat:

Eu sunt baiat si imi plac asa de mult fetele(sunt niste binecuvantari) sincer daca as fi fata as fi lesbi. Fetelor daca ati fi baieti ati fi homosexuali si baieti daca ati fi fete ati fi lesbi?

Răspuns Câştigător
| marialungu a răspuns:

Iti plac fetele pentru ca esti baiat, daca erai fata iti placeau enorm baietii [sex opus] cei care iubesc sexul lor sunt ciudati, parerea mea, funda

4 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

rolling on the floor))))))))
e cel mai STUPID lucru pe care l-a putut spune cineva vreodata!

Nu există întrebări proaste, doar oameni proşti. oh go on
rolling on the floor))))))))

P.S. Pace şi binecuvântare! laughing))

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Mai bine recunosti ca esti bulangiu si ca te simti bine in pielea ta, decat sa scrii aberatii.

| lolly a răspuns:

Buna,daca as fi baiat nu as fi gay.Ador si eu fetele adica...sunt frumoasehappy Si eu ma simt frumoasa si ma ador:X Cum sa nu-i placa cuiva fetele? Dar nu orice borata cu sunca!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dafuq did i just read?