| Ligia47 a întrebat:

Fetelor ce fel de baieti NU va plac? ce nu va place la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Ana_4223 a răspuns:

Mie de exemplu nu imi plac baietii care:
1.Sunt prea golani, care fac totul in exces, intr-o anumita limita
2.Cei care vorbesc extrrem de urat deoarece mi se par prea vulgari, orice baiat vorbeste urat, dar tot cu o anumita masura
3.Cei care miros urat, a transpiratie, adica ma refer la nespalati, astia ii urasc
4.Care se lasa manipulati de oricine, adica cei care nu stiu sa isi impuna punctul de vedere intr-o anumita conversatie
5.Cei care sunt anafabeti, cei care nu stiu sa foloseasca cratima, sa nu stie gramatica limbii romane intr.o conversatie, sau cei care folosesc in exces litera °k° °z° langa °t° si asa mai departe.
Acestea sunt cele enervante defecte ale unui baiat din punctul meu de vedere

20 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cei care nu au grija de igiena personala si duhnesc a transpiratie,haine nespalate sau sosete neschimbate de o saptamana.
Cei care nu isi ingrijesc dantura.
Cei care nu au maniere,care rad prea tare,vorbesc prea mult, insista prosteste si fac gesturi deplasate.
Cei carora le fug ochii in toate partile, ca sa nu le scape niciuna neobservata, cantarita, apreciata...
Cei care beau fara limita.Sau fac alte abuzuri.
Cei care mint, inseala, santajeaza sentimental sau nu.
Cei care sunt lasi si se ascund dupa deget ca sa "scape".
Cei care profita de naivitatea, credulitatea sau sufletul unei fete.
Si nu sunt exigenta deloc!

| Outspoken19 a răspuns (pentru greece12):

Eu prefer o fata care sa rada la orice, nu una care zambeste doar cand ii vede portofelul

| greece12 a răspuns (pentru Outspoken19):

Te cred.
Dar intrebarea avea alt subiect...

| Elena1234456 a răspuns:

Nu imi plac baietii aroganti si indiferenti. Pe mine una indiferenta ma indeparteaza, nu ma atrage!

| raluk27 a răspuns:

Sa nu fie materialist si prost.

| Crucified a răspuns:

1. Nu-mi plac băieţeii cu vocea aia subţire şi enervantă.
2. Majoritatea băieţilor până-n 13 ani nu-i suport.
3. Nu suport băieţaşii ăia cu şepcuţă monstăr enărgi cu cozorocul ridicat, mai înţelesul tuturor, erect. Adică cozorocul ăla ridicat la 180 de grade faţă de gât sau cu 2-3 cm mai înclinat. Şi care au tableta în mână jucându-se jocuri de căcat gen metin. Astă vară am văzut în gară la eforie nord, sper c-o ştii, doi băieţei până-n 12 ani, unul mai înalt şi mai gras, dar nu mai înalt decât mine, jucându-se împuşcături idioate pe tabletă, avea un tricou monstăr enărgi, iar în spatele lui mai era un gras mai minuscul, cu şapcă albastră de la monstăr enărgi, ăla mai micuţul se uita cum joacă celălaltul împuşcături cretine. Apropo, nu prea-mi place mie marea, doar atunci când intru-n apă şi îs valuri mari, restul e de căcat, dar hai să nu deviez.
4. Nu-mi plac ăia ce se cred şmecheri, gagicari şi care cred că pot cuceri orice fată.
5. Nu suport miştocarii, băşcălioşii, care cred că pot călca-n picioare orice persoană.

Şi mai sunt mai multe tipuri de băieţi pe care nu-i suport.

| blueheart a răspuns:

Mincinosii,ipocritii,baietii care nu stiu sa aiba bun simt, cei care vor doar sex si atat.

Răspuns utilizator avertizat
| Different69 a răspuns:

Detest baietii mincinosi si cei care inseala.

| gazza01 a răspuns:

Nu ne place sa vorbeasca urat sau sa ne vorbeasca urat, sa se dea mari rolling on the floor sa nu fim ascultate sau intzelese, nu ne place sa fim tratate cu indiferenta, nici sa ni se inchida telu in nas... Mai sunt cateva, cred...

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Cei care nu respecta femeile in general(se considera superiori), cei care ne jignesc(macar in gluma, dar oricum), cei care se comporta sau vorbesc urat(cu greseli). Cei care nu respecta cele mai simple reguli de igiena personala.

| soricelulRulz a răspuns:

In special eu personal detest cocalarii si baietii fara bun simt, in general nesimtitii

| ღSecretღ a răspuns:

Mie nu-mi plac baieti :
1.Cei care injura mult prea mult
2.Cei care fac totul in exces
3.Cei care nu au o parere al lor si sunt usor de manipulati de oricine
4.Cei care pot crede ca pot avea pe oricine oricand
5. timizi ....ma refer aia mult prea timizi care nu pot sa zica nici macar un amarat de te yubesc
6.cei indiferenti care orce le zici nu le pasa
7.profitori cei care vor doar sex si atat
8.Cei care beau fara limita, sau fac alte abuzuri
9.Cei care mint, inseala, santajeaza sentimental
10.Cei care sunt lasi
Sper sa-ti fie de ajutorwinking :*

| fatarea191 a răspuns:

Uite mie nu imi plac baietii tocilari si fraieri.baietii astia papa lapte nu iiii suport.Mie imi plac baieti dur care sa ma apere insa sa ma alinte cu vorbe dulci sa fie sensibil si cuceritori insa sa fie in acelasi timp duri sa nu se lase calcati in picioare.Deci baietii fraieri, tocilari si fricosi nu.Si iar daca se comporta uarat cu mine caci daca se comporta urat inseamna ca nu ma iubesc.

| Caddyi a răspuns (pentru fatarea191):

Am inteles ce baietii iti plac tie. Tie-ti plac baietii nespalati, analfabeti si tampiti. Baietii " duri " doar daca se indragostesc spun vorbe dulci. tu viseaza in continuare la " durul " tau.batting eyelashes

| fatarea191 a răspuns (pentru Caddyi):

Nu am zis sa fie analfabet poate sa aiba medii de 10 dar sa nu vina la intalnire sa-mi spuna de ecuatii si verbe, deci nu am vreo problema ca invata dar sa nu fie obsedat de scoala.Nu stiu daca mai inteles.

| Caddyi a răspuns (pentru fatarea191):

Tu vrei unu " DUR " si prost sau unu " DUR " si destept ( nu exista ). Cauta-ti un baiat cu CAP ( MATUR ), nu unu care are CAP dar il are degeaba sau se gandeste doar la BATAI si SEX.

| fatarea191 a răspuns (pentru Caddyi):

Da dar ce sa fac cu un papa lapte.Si apropo am gasit.

| butterflyeffect123 a răspuns:

Nu imi plac cei care se cred smecheri, ca ei pot avea orice si pe oricine, nu imi plac cei care umbla cu multe fete dar cel mai mult ii urasc pe cei care nu pot sa ii spuna unei fete ce simt pentru ea. nu cred ca se poate nimic mai rau de atat.

| Ioana_Manzat_Alexandra_1994 a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaa..ca se cred smecheri si ca pot cuceri ori ce fata.nu-i adevarat! o fata are si ia placeri si neplaceri....suntem finte umane nu papusile baietilor. ne alegem partenerus sau prietenul dupa cum vrem