| Elena321 a întrebat:

Eu sunt in poza. Ce credeti ac trebuie sa ma ingras sau sa slabesc?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu zic c-ar trebui sa te tii de scoala.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Esti fooarte bine asa cum esti...si pana la urma nu trebuie sa te intereseze ce zic ceilalti...important e sa te simti tu bine in pielea tawinking

| Gabry a răspuns:

Hai ma, la 9 ani nu trebuie sa te intereseze kilogramele! Tu intereseaza-te de scoala, de joaca...
Esti o draguta si ai o imaginatie bogatahappy

| mariutza a răspuns:

Poi nu stiu ca eu iti vad numai capul nu si corpul tongue

| Elena321 explică:

N-am strabism al ochiul drept am avut la ochiul stang si m-am operat si acum sunt bine da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ok, esti draguta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bine dar rezolva-ti strabismul la ochiul drept. daca ai.de aici asa pare. se poate corecta cu ochelari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te maturizezi. happy Fara sa te supi pe mine. happy
Stiu ca acum cel mai important lucru e sa fii cea mai frumoasa, populara. Crede-ma toate astea ti se vor parea prostii atunci cand vei vrea un job bun, un partener de viata, sanatate etc.
Tot ce poti sa faci este sa ai grija de tine, de sanatatea ta, de tenul, de corpul tau, de ceea ce mananci, sa fii curata si ingrijita si neaparat de scoala. happy
Pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Stai cuminte cu îngrășatul sau slăbitul.
Din ce lași să se vadă la avatar, ești foarte bine.
Și încă ceva, ești și drăguță!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti vezi de scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo ai 9 anihappy
La 16 cum o sa mai fii?happy
Doamne ce generatzie vine!