| Florentin90 a întrebat:

Eu vreau sa imi cumpar un iphone 4s iar quadetechnology.miiduu.com este un site de unde as putea sa il cumpar si nou si mult mai ieftin.tot ce vreau sa stiu este daca a mai cumparat cineva vreun produs de pe aces site

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Normal ca da, si uite cand trimiti banii la ei vezi k undeva pe chitanta de la banca sau prin ce trimiti banii scrie OBS adica observatii si scrie pe ea, insemnand plata postei, si gata e mai usor asa, lor nu le zi ca ai scris asta pe chitanta taci din gura...succeshappy imi dai o funditahappy

4 răspunsuri:
| jhonsmyth a răspuns:

Da,am cumparat un aparat foto Nikon! livrarea ajunge in maximum3zile,depinde de zona in care esti, atentie platesti o taxa de3lei indiferent ca este sau nu gratis expedierea, taxa de3lei o platesti, adica daca scrie expedierea gratis ori unde in Romania, atunci platesti3lei o taxa cu care primesti si bon fiscal, e taxa de timbru verde, si daca scrie costurile de expediere sunt suportate de catre client atunci platesti expedierea plus3lei taxa timbru verde, succeshappy

| Florentin90 explică (pentru jhonsmyth):

Ok.numai ca mai esti o problema.cand am vorbit cu cei care imi trimit comanda si sa spuns sa platesc banii inainte...asa ai facut si tu?

| jhonsmyth a răspuns (pentru Florentin90):

Da,trebuie sa le trimit lor banii, dar atentie o firma nu trebuie sa iti ceara inainte banii ci la primirea produsului, grija sa nu fie teapahappy

| Florentin90 explică (pentru jhonsmyth):

Poi daca ai spus ca ai cumparat acel aparat foto, si ti-a ajuns asa cum l-ai comandat, iar totul a decurs normal.Inseamna ca nu este teapa si sunt baietii seriosi chiar daca cer banii inainte.Nu?

| jhonsmyth a răspuns (pentru Florentin90):

Normal ca da, si uite cand trimiti banii la ei vezi k undeva pe chitanta de la banca sau prin ce trimiti banii scrie OBS adica observatii si scrie pe ea, insemnand plata postei, si gata e mai usor asa, lor nu le zi ca ai scris asta pe chitanta taci din gura...succeshappy imi dai o funditahappy