| SilentRain a întrebat:

Exista cineva pe aici pasionat de fenomene paranormale(fantome, spirite, draci, dalaci etc )laughing?
Sunt curioasa de câteva chestii

20 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da dar nu sunt stiutoare de lucruri. De ce nu pui intrebarile ca sa iti raspunda lumea direct?

| SilentRain explică (pentru Aasdfghj):

Pentru că majoritatea m-ar trimite la spitalul 9, de aia

| Aasdfghj a răspuns (pentru SilentRain):

Inteleg dar ma gandeam ca sunt si curiosi, asa ca si mine dar care isi pot da cu presupunerea la intrebarile tale.

| Hammurabi a răspuns:

Da.

| SilentRain explică (pentru Hammurabi):

Tu nu trebuia să fi expert in măsline?laughing

| Hammurabi a răspuns (pentru SilentRain):

Păi și ce? Măslinele sunt incompatibile cu poltergeist-ul? laughing

Ție chiar îți pasă de câțiva fraieri care vor face mișto de o chestie care e foarte reală și serioasă?

| SilentRain explică (pentru Hammurabi):

Nu ai și tu de muncă pentru mine, la tine acolo la măsline? laughing))
Așa scap și de fantome și de fantomele sărăciei

| Hammurabi a răspuns (pentru SilentRain):

Dacă vrei, da. Dar doar din octombrie încolo. Când se încheie sezonul, că acum în perioada asta, deja avem mai mult personal decât normal.
Vorbim în privat.

| Dismally a răspuns:

Da, in special ocultismul ma intereseaza. Ce curiozitati ai?

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Ți-am povestit în mare parte despre situația mea, acum de la o vreme nu se mai aude absolut nimic, e complet liniște
Mă întreb oare de ce?
Nu înțeleg de ce nu sâcâie și pe altcineva în afara de mine

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Poate chiar asta s-a intamplat, a vazut ca nu te sperii suficient de tare si a plecat sa caute pe altcineva big grin Cine stie ce s-o intamplat, dar daca nu o mai auzi e bine, poti sta linistita acolo macar.

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Da,dar de ce face asta?
Adică se pregătește pentru ceva, sau nu o mai fascinez că în prima zi
Aseară nu am putut sa dorm, și culmea nu am auzit absolut nimic

| Dismally a răspuns (pentru SilentRain):

Cred ca si-a gasit alta victima, ai scapat happy

| SilentRain explică (pentru Dismally):

Sper că da big grin deși nu prea cred...

| Brizbriz a răspuns:

Da, The Chubb-Chubbs are coming
https://www.youtube.com/watch?v=nmhgi665Oek
aaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Da, eu sunt!

| Eriii a răspuns:

Eu dar nu știu chestii despre așa ceva deci nu ai ce să mă întrebi ')