| mutuu23 a întrebat:

Exista multe zvonuri despre sfarsitul lumii.
1:Gaura neagra ne va inghiti in 2012
2:Nibiru va aduce apocalipsa in 2011{crucea albastra este vizibila}
3:Calendarul Mayas a gresit sfarsitul nu va fi in 2012 va fi ori in2062 ori 2112
4:Vulcanului Merapi din Indonezia ne va aduce o iarnă nucleară şi apropierea sfârşitului lumii.
5:Zvon intarzia Nibiru a venit inca din 2003 degeaba asteptam sfarsitul
6:Nibiru se zice ca e planeta Jupiter.
7tongueentagonul crede ca va fi in 2020
8:O furtună solară masivă va lovi Pământul în 2012, având forţa a 100 de milioane de bombe cu hidrogen.
9:Nibiru sus, Nibiru jos! Să terminăm cu prostiile! Nu există nici Nibiru, nici Anunnaki, nici 2012!
10:Un milion de cărţi depozitate sub pământ timp de 3 ani. Are legătură cu 2012?
11:Sfârşitul lumii trebuia să aibă loc în anul 79 d.Hr., conform profeţiilor lui Seneca.Dovada ca nu trebuie sa nu ne facem griji.
Mai era unu da nul mai stiu.
Pana la urma tot vom muri.
Care este adevarata.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu stiu altii cum sunt, dar eu prefer un asteroid mic si jucaus decat o mare gaura neagrathinking
Acuma fiecare dupa gusturiwhistling

| LoliTa_7237 a răspuns:

Nu mai cred in asa ceva dar am crezutrolling on the floor)nebuna am fost rolling on the floor)si nu nu e adv
asaca sa nu spargi banci sa furi sau mai stiu eu cerolling on the floorca nu se sfarseste lumea!rolling on the floor
Dumnezeu este cu noi si va fi mereu. ce credeti ca Dumnezeu ar lasa asa ceva? nu prea crd

| TatooMaker a răspuns:

Nici una nu este adevarata, an de an multe emisiuni publica chestii din astea doar pentru a face audienta, nu mai da atentie prostiilor astora.Mai stii cand a zis nu stiu cine ca va fi un cutremur acum 3 luni de 7 grade si nu a fost? Il poti lua ca exemplu. Sper ca am fost de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat sfarsitul nu va veni credeti-ma