| sincara1 a întrebat:

Exista parola pentru bani in gta bucuresti sau gta vice city?

4 răspunsuri:
| ddeenniissaa a răspuns:

Num loc - 6

| AdiBha a răspuns:

Buna sincara1 nu exista cduri pentru bani la gta vice city si nu cred ca o sa iti dea cineva coduri bune care chiar sa mearga eu te sfatuiesc sa bati oameni sa iei bani apoi sa bagi codul leavemealone pentru a scapa de politie sper ca te-am ajutat

| sincara1 explică (pentru AdiBha):

Mda dar o stiam! si totusi e buna ia o fundita!

| ririana a răspuns:

Buna seara! da exista cod pt.GTA. BUC iar aecesta este HESOYAM aici vei primi bani, armura si viata. Sper ca te-am ajutat.Eu joc de 3 ani si acest cod ma ajuta mereu.