| LisaJulie a întrebat:

Faceți parte dintr-un fandom? Dacă da care( film, serial, jocuri, serie de cărți)

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

In prezent nu.Dar in generala si liceu petreceam destul timp pe Fanfiction, citind diverse povesti, in engleza, cu personaje preferate.laughing

| LisaJulie explică (pentru dullcat):

Si eu si pe Fanfiction.com, Archive of our own, Wattpad si Tumblr

| LisaJulie explică (pentru LisaJulie):

Si Commaful

| Simpatic a răspuns:

Am vrut sa fac parte din 'fandomul' bibliotecii dar am vazut ca nu vine lume buna pe acolowinking

| LisaJulie explică (pentru Simpatic):

Și nici nu cred ca o sa mai vina ca acum preocuparea aproape tuturor e Tik-Tok

| Simpatic a răspuns (pentru LisaJulie):

Ai dreptate
iar la faza cu biblioteca de mai sus doar am glumit doar
nu-s dus nici la biblioteca si nici la bisericawinking

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Păi e plin de fani ai lumii virtuale și ai A.I A.I A.I -ului

| Madaxo97 a răspuns:

Nu fac parte din vreun fandom dar sunt pasionata de serialul the walking dead si universul the walking dead in general laughing