| marry_7650 a întrebat:

Fetele care poarta ochelari de vedere sunt dragute, voi cum le vedeti? un raspuns sincer multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| myrazvy a răspuns:

Nu sunt dragute, pot fi chiar foarte dragute, si sunt si mai sexy.

25 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Da, sunt drăguţehappy

lolita
| lolita a răspuns:

Sunt super urate! am glumit laughing si eu port ochelari de vedere si multi mi-au zis ca am un aer sofisticat.

| juniper a răspuns:

Ei port ochelari, desi mi se pare ca arat mai bine fara, dar ceilalti zic ca-mi stau bine happy

| xibalba a răspuns:

Eu port ochelari si mi se pare ca imi sta mai bine cu ochelari decat faralaughing sau poate m`am obisnuit cu mine asa. Sincer, nu prea ma intereseaza ce zic altii, atata vreme cat ochelarii sunt pentru mine o necesitate, nu un moft. Prea putini mai sunt cei care rad de ochelariste prin glume proaste gen "aragaz cu 4 ochi". Asta se datoreaza poate faptului ca sunt o groaza de modele de ochelari la moda, nu cele antice si astfel poti fi chiar sexy cu ochelari happy

| cretzufinish a răspuns:

Sunt toate dragute daca isi aleg rama cu marimea si forma potrivite formei fetzei si a ochilor. Iti da un aer de intelectual, invatacica big grin
Si eu port ochelari dar sunt doar pentru corectare.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Am purtat si eu ochelarii si imi sta superbig grin parca as fi secretararolling on the floor si inca o sa mai porthappy
Depinde la unele fete le sta bine super si la altele nu prea bine!

| andreea7520 a răspuns:

Nu toate sunt chiar atat de ' dragute ' happy

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Daca te uiti la LA-ink, vezi ca si Pixie poarta ochelari...Asa am si eu, numai ca sunt mov cu negrubig grin.Baietii mereu imi aduc complimenta ca imi scot in evidenta ochii, bla bla...laughing Asa cum au zis si cei de sus, mi se pare ca par mai frumoasa decat farabig grin

| Seline a răspuns:

Sunt dulci.

| spy2o a răspuns:

Fetele cu okelari sunt ok, da mai depinde si de ce okelari poarta.

| zuly a răspuns:

Eu port ochelari si imi sta foarte bine.batting eyelashes Sincer, niciodata nu am auzit nicio remarca urata din partea nimanui pentru asta. Important este sa-ti alegi un model care te avantajeaza.

| FOCUS a răspuns:

nu cred ca trebuie ca cineva sa-si dea cu parerea despre sanatatea ta, daca ai nevoie de ochelari trebuie sa-i porti, exista diferite rame care iti poate da look-ul dorit, sanatate!

| arhivistu a răspuns:

Eu zic ca sunt mai dragute, bineinteles sa isi aleaga o pereche de ochelari corespunzatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La unele le sta foarte bine. la altele nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt dragute fetele cu ochelari la mada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte dragutebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ochelari sau fara sunt dragutehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa este.Si eu port ochelari si de la un timp a devenit o moda...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte sexy, acum ochelarii de vedere sunt folositi si ca accesoriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador fetele cu ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte dragute si sexy in acelasi timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dpinde de fata daca i draguta poate sa poarte ochelari si eu port ochelari si sunt mai draguta ca alte colege de a mele care nu poarta ochelari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele cu ochelari sunt dragute si par mai mature

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine isi eu voi purta dar este bine ca eu am mai mult de corectare si se poate corecta oricum inca nu mi-am cumparat fiindca de abia ieri am fost... eu cred ca nu imi va sta chiar ata de rau am parul blond mai inchis dar vara deschis iar ochi mei sun albastri si mari:*:X

| oO a răspuns:

Pai mie una imi place mai mult cu ochelarii decat faralaughing
la inceput aveam niste retineri in priviinta asta credeam ca o sa rada colegii chestii... da o fost chiar invers imi sspuneau ca imi sta mai bine cu ochelari b-) defact farahappy
Si chiar daca nu le-ar sta bine tot pana la urma trebuie sai poarte pentru ca nu e vina lor ca au aceasta problemahappy