| Lidiaaa a întrebat:

O intrebare doar pentru fete si doresc un raspuns sincer.
Va deranjeaza daca iubitul vostru poarta ochelari de vedere?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu condiția să fie unii finuți, da!
Pa, pa.

| Eternitas a răspuns:

Păi dacă este iubitul meu trebuie să accept. Nu pot să-l oblig să îşi dea jos ochelarii şi să fie chior, mai bine aşa. Dar nici ca acei ochelari să fie precum ăia de pe timpul lui bunica. xD

| morningstar a răspuns:

Nu, daca ii sta bine, nu ma deranjeaza. Au trecut timpurile cand ochelarii erau considerati un defect; daca sunt alesi cu stil, pot fi chiar la moda.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Depinde de persoana sau daca ii sta bine si arata frumos.Pe tine te deranjeaza?

| BambiSd a răspuns:

Nu. Normal ca nu. Daca iti iubesti perechea, evident ca nu te va deranja faptul ca poarta ochelari.

| cinenuvedenustie a răspuns:

Atat timp cat a ajuns sa fie iubitul meu cum sa ma deranjeze.

Sau ce, cand l-ai cunoscut nu purta?

| Gabrielabmg a răspuns:

Nu

| Byyu a răspuns:

Cred ca indiferent de cum arata ar trebui sa-l placi. Adica ochelarii ii fac bine, doar de aia ii poarte si nu mi se pare nimic in neregula`!winking

| XoXoDeDe a răspuns:

Nu conteaza exteriorul conteaza interiorulhappy

| Sixxq a răspuns:

Depinde de modelul lor şi dacă îi stă bine cu ei.