| kyjonopsy a întrebat:

Fetelor, cu ce haine mi-ar sta bine daca sunt slaba ca bella thorne? pot purta bratari sau lanticuri? funda!

Răspuns Câştigător
| misterygirl a răspuns:

Buna! ...ca bella thorne, iti sugerez accesorii de orice fel, lanticuri inele bratari :doar sa nu exagerezi.sunt convinsa ca vor arata super beiiib!

3 răspunsuri:
| misterygirl a răspuns:

Haine:tricouri largi sau mulatedaca preferi arata bine pe persoanele slabe blugii orice culoare,... ce pot spune pe persoanele slabe orice arata bine

| misterygirl a răspuns:

Fundita?!

| DexxDee a răspuns:

As vrea sa arat si eu ca tine! Adica asa slaba, ca bella thorne.Decat sa iti pierzi timpul, du-te la shopping si ia-ti ce iti place si ce iti vine.Sunt sigura ca iti sta bine u orice! Blugii de toate culorile sunt facuti special pentru tine.