| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,de ce preferati un penis mai mare/mai mic? Iar atunci cand vedeti un baiat pe strada,la ce va uitati la el? La mers? Fizic, față? Sunt curios cum ganditi voi. laughing Dau si funda.

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Fetele prefera penisul care le este pe masura lor laughing Referitor la c e se uita, majoritatea se uita la fata, la chipul barbatului 99% la asta se uita.
Mai is unele care se uita si la scula,se uita sa vada cit de umflati stau pantalonul tipului in zona crepusculara laughing am intilnit o singura femeie care se uita si care a si recunoscut asta.

Se mai uita si la mers,la cum mergi,daca ai asa un mers putin cracan gata deja is pe spate laughing sincer nu stiu de ce,dar multe femei prefera asa barbatii.
Nus femeie dar stiu pentru ca am vorbit cu f multe, iar eu nu doiscut cu femeile cum este vremea afara laughing plus ca am citit multe chestii si majoritatea sau confirmat.
Ce se spune si nu este adevarat? Este chstia legata de scula, majoritatea prefera scule maricele, atit ca lungime cit si ca diametru.
Cind citesti si vezi peste tot ca scula nu conteaza, alea is povesti, scula conteaza ca marime totdeauna.Is preferate sculele mijlocii si mari, alea f mari is doara interesante laughing adica orice femeia ar vrea sa vada o scula de 25 cm nu cred ca ar una sa nu fie curioasa.
Nu ca ar vrea sa faca ceva cu ea laughing poate multe de ar face dupa nu lear mai trebui, dar is curioase sa vada laughing le suride ideea dea vedea scule basculante laughing

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

La bani se uită și buzunarul sa fie plin și o mașină în garaj lângă casa ta.

Nu sunt fata -_- sa fie clar.

| Răzvi42 a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Ai si tu dreptate dar nu sunt toate asa.Ca sa stii?

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Răzvi42):

99% nu toate.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru Răzvi42):

Țiam Lăsat 1la% să găsești tu laughing))))

| Răzvi42 a răspuns (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

M-am prins laughing) ma tin bine laughing))