| alamila a întrebat:

Fetelor, prin ce metoda si cat de tare merita un baiat sa ii faci ouale "omleta" daca te pipaie? L-ati lovit vreodata pe unu ce v-a pipait? Cum a reactionat, ce a facut dupa ce si-a revenit?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Vulnerabilitatea testiculelor este data in primul rand de amplasarea lor exterioara (in sacul numit scrot), deoarece in acest fel ele nu pot fi protejate de muschi sau de sistemul osos.Nu e de joaca cu loviturile in regiunea testicolelor fiindca se pot produce torsiuni sau chiar rupturi, ceea ce va duce la sechele permanente, precum scaderea productiei de sperma sau chiar pierderea testiculului.

| elenyss a răspuns:

Cred ca o replica inteligenta l-ar potoli. O data ce pipaie ca sa se distreze (cunosc specimenul, se intampla pe coridoarele scolii prin clasele 6-8), e un idiot, un badaran si un prost crescut deci mi se pare cam riscant sa-i aplici o pedeapsa fizica. S-ar putea sa nu-l lovesti cum trebuie si atunci reflexele ii raman si nu vrei sa ramai fara dinti, nu? Si daca il lovesti incat sa nu se mai ridice, n-o sa ti-o ierte.

| junkyx a răspuns:

Doar daca a facut ceva grav in primul rad ca exemplu in clasa mea am o colega pe care tota clasa o pipaie si nu are nici o treaba dar asta ii alceva... Daca incerci sa faci "omleta" exista niste lucrui in primul rand poti sa ratezi si va continu sa te pipaie mereu in al doilea rand daca il lovesti va cadea pe jos tipand si se pote sa ramana ipotent il va dura cam timp de 1-2 saptamani si cred ca nu ar mai vorbi in viata lui cu tine colegul meu a patit asa in afara de faza cu ipotenta acum ea se roaga de el sa ii spuna un cuvat dar vede direct prin ea si nu o sa mai vorbesca cu ea