| Celceintreaba35345 a întrebat:

FETELOR ati lovit vreodata un baiat la oute? Daca da,de ce?
Daca nu, de ce nu?

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

Da am făcut asta! laughing
Fiind fată am mult mai puţină forţă.
Sub centură este puctul sensibil al unui băiat.
Aşa că atunci când un băiat te supără, îl loveşti unde îl doare mai tare! smug

| ombladon a răspuns (pentru Neuronul):

Vezi ca intr o zi s-ar putea sa ti-o iei, facand prostia asta cu cine nu trebuie!

| Neuronul a răspuns (pentru ombladon):

Dacă ai fii fată şi un băiat s-ar lua de tine, ce ai face? raised eyebrows

| ombladon a răspuns (pentru Neuronul):

Depinde in ce consta "luatul de tine"

| Neuronul a răspuns (pentru ombladon):

Dacă vrea să te viozele, spre exemplu straight face
Ce mai poţi să faci?

| ombladon a răspuns (pentru Neuronul):

Pai asa poti sa i scoti si ochii, ca nu i nici o problema, dar zic sa nu faci asta asa in joaca, doar pentru ca ti se pare amuzant...

| Livelord a răspuns (pentru Neuronul):

Ii dai de mai multe ori.

| Livelord a răspuns (pentru ombladon):

Mai citeste odata raspunsul ei si ai sa vezi ca a precizat, "Daca un baiat te supara... ".

| Neuronul a răspuns (pentru ombladon):

Nu mă înţelege greşit. Nu lovesc în zona aia mereu straight face
Doar în cazul în care mă simt în pericol şi nu am ce să fac!

| ombladon a răspuns (pentru Livelord):

Daca te supara, serios? Daca te jigneste, sau chestii de genul asta, il ignori...

| ombladon a răspuns (pentru Neuronul):

Pai ai zis ca daca te supara, nu ai zis ca daca esti atacata, sau daca stii ca urmeaza sa fii...

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"daca nu de ce nu?"
da de ce i ar trebui cuiva un motiv sa nu se poate ca un salbatec?

| Celceintreaba35345 explică (pentru suntserios):

Pentru ca s-ar putea sai fi fost mila cand a fost intro situatie de asta

| AirănMeidăn a răspuns:

Da, statea unu si bea apa de la tasnitoare, iar eu fiindca asa mi-a venit, i-am dat cu piciorul sub centura. Ha ha, ce amuzant a fost.
Sper ca raspunsul meu emana destul sarcasm

| andreiul78 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Sa fi baut tu apa la tisnitoare si sa vina unul sa iti dea unu intre picoare.
si dupa HAHA, ce auzant a fost!

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Era cineva pe aici care a spus ca persoana ce a primit lovitura a avut nevoie de operatie. se poate face si inchisoare.