| هوراس a întrebat:

Fetelor, vouă vă plac băieții cu păr pe picioare/mâine sau cei care se epilează?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cei epilati nu-mi plac,mi se par efeminati,seamana cu niste femei deformate,masculinizate,mi-e imposibil sa ma simt atrasa de un barbat epilat mai bine decat mine!
Prefer barbatii-barbati,chiar barbatii-ursi daca vrei, cu singura conditie ca pe undeva, pe-acolo, prin partile esentiale, sa fie epilati ca la carte si s-o stiu doar eu!
happy

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Tinand seama ca barbatul nu poate fi urs niciodata (nici macar atunci cand doarme), iar urs ras ici colo nici vorba sa existe, ce rost mai are cartea care descrie cum sa fie ras un barbat- urs?

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

...eu stiu un urs...
Dar nu pot intra in amanunte!
happy
Asa ca are sens cartea respectiva, orice carte un sens are! Chiar si daca e scrisa pentru o singura persoana!

| AlexanderAdrian a răspuns:

Hai sa nu exageram, uneori parul corporal poate fi prea mult si sa deranjeze chiar pe purtator sau poate fi inestetic in modul in care creste. De exemplu sunt barbati carora le creste parul pe piept foarte sexy, sau ma rog relativ ok, si altii carora le creste ca dracu, cu firele in directii ciudate. Si ce faci? stai cu ciuful ala urat? Mai bine ii faci ceva, il razi il epilezi definitiv, etc.

| KodrutZ a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

... si arati ca un androgin dupa aia. Daca sta ciudat, il duci la coafor. happy

| KodrutZ a răspuns:

Trebuia sa delimitezi si o grupa de virsta. Cel mai probabil ca pustoaicele care n-au vazut in viata lor o scula sa se declare toate oripilate de parosi.

| هوراس explică (pentru KodrutZ):

laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru هوراس):

Femeile care au habar care e treaba stiu ca parul e de obicei indicatorul virilitatii. Daca te razi esti efectiv prost, cu foarte putine derogari de la regula (innotatorii ca sa fie mai hidrodinamici, culturistii ca sa straluceasca mai frumos la competitii, etc).

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Credeam că întrebarea asta e adresată fetelor, dar mă rog... Părerea mea e că băieţii nu au de ce să se epileze, însă nu mă atrag nici dacă au blană de urs pe ei. Sunt pe varianta de mijloc, dacă se pune.

| FazzaNica a răspuns:

Baietii sunt viitorii barbati, dar barbatii epilati nu mai cred ca raman barbati, sapoi parul e semn de norocbig grin