| Aurelia a întrebat:

Fiecare persoana are si niste defecte. Care sunt defectele tale?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca orice om am si eu defectelemele, cel mai mare defect e increderea pe care o acord celor din jur, desi nu o merita, dar asa sunt eu; alt defect este ca sunt o fire, si ma enervez foarte repede, mai ales daca te iei de mine fara motiv.

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sunt foarte impulsiva, am gura sloboda rau si sunt incapatanata ca un catar.

| arysa a răspuns:

Timiditatea, ma atasez prea repede de persoanele din jur si sunt ranita mai mereu, sunt sensibila si foarte incapatanata.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna. defectele mele...am prea multa incredere in cei din jurul meu, pun suflet intr-o relatie (fie ea si doar de prietenie) foarte usor si repede, iert mult prea usor...cateodata sunt prea "visatoare", toate acestea ar trebui sa fie calitati. dar in zile noastre se pot numii defecte pentru ca nu toata lumea stie sa le aprecieze din pacate sad...si atunci eu sunt cea care sufera sad...asadar raman "defecte"

o zi minunata!

| Victoria a răspuns:

Naivitatea este defectul meu principal. Sunt prea increzatoare si, la cel mai neinsemnat gest de afectiune din partea cuiva, am impresia ca acea persoana este buna, ca intr-adevar vrea sa-si schimbe comportamentul in bine, insa intotdeauna sunt dezamagita. Alt defect ar fi ca pun prea mult suflet in tot ceea ce fac, ceea ce uneori nu este bine, pentru ca ceilalti pot profita de lucrul acesta.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Timida, incapatanata, naiva...big grin

| fevrier a răspuns:

Ah, sunt prea impulsivă şi leneşă.

| Licurici_2296 a răspuns:

Sunt timida, naiva, usor de manipulat, credula, visatoare, nu stiu sa ma bucur de nimic, mereu ma plang, ma simt mereu neindreptatita, prea singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impulsiva, cicalitoare, naiva, geloasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea sexi mai fata, prea sexi sunt rolling eyes mult prea modest, in timpul zilei mananc, castig prea mult si simt ca ii saracesc pe ceilaltisad nu cred ca o sa ma mai suport...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc omul, oamenii, ii ajut si pierd, am pierdut intodeauna, nu este credulitate, am discernamant, cred in ei.