| denisinho32 a întrebat:

Care sunt defectele tale?

13 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Sunt FOARTE timida

| TeoPT a răspuns:

Vorbesc mult, sunt incapatanat(as putea zice ca asta e o calitate)laughing

Nu exista om fara defecte!

| Sinedd a răspuns:

Nu am defecte.happy

| 인스피릿 a răspuns:

Sunt foarte lenesa. straight face Si sunt cu capul in nori uneori.

| aaaa12345 a răspuns:

Vorbesc ff repede

| anss23 a răspuns:

La fizic nu vreau sa ma mandresc dar nu prea am defecte dar in schimb sunt foarte impulsiva si ma enervez foarte usor, dar lucrez la asta.laughing

| anss23 a răspuns:

AAAA da si sunt si eu foarte timida si incepe sa ma enerveze foarte mult lucrul acesta.straight facestraight face

| dyddyyyx18 a răspuns:

Sunt cam timida si lenesa.

| marpey16 a răspuns:

în sfârşit. Vreau ca lumea să asculte de mine. Sunt prea timidă şi atunci vorbesc aiurea... mi-a mai trecut în ultima vreme. dar totuşi...

| Daaianna a răspuns:

Nu prea am increde in mine, sunt incapatanata, uneori sunt timida,. si rad prea mult laughing

| Lady.Love a răspuns:

In principal incapatanarea, de la care rezulta multe altele...

| alejinxique a răspuns:

Imi place sa ii fac pe ceilalti sa depinda de mine, renunt foarte usor la prieteni, de multe ori le cer ceva in schimb pentru ca nu ma mai multumesc cu "multumesc si atat", etc. a da si sunt egoista si posesiva laughing)

Răspuns utilizator avertizat