| TraficDeMentosane a întrebat:

Filme cu BAIETI DRAGUTI?! Cine stie?batting eyelashes [Hai fetelorbatting eyelashes, nu le tineti numai pentru voi :d!]

Răspuns Câştigător
| girl95 a răspuns:

Raise Your Voice
What a Girl Wants
A walk to remember
Cow Belles
Greta
Keith
Water for Elephants
Remember Me
The Last Song
A Cinderella Story
Another Cinderella Story
Dear John
My Sassy Girl
The Vow

2 răspunsuri:
| Annim a răspuns:

: LOL un film cu cloni de-a lui J.ustin B.ieber - _ - idee n-am cum am suportat sa privesc acest film mai ales cu aceste clisee insuportabile ale fetelor. Sunt redati foarte bine tinerii din zilele noastre in special fetele : indragostite de baieti draguti, profesori, alintinduse la alesul partenerului ohh -_- mai bine tac vizionare placuta

| TraficDeMentosane explică (pentru Annim):

Am vazut acel film laughing, dar mersi oricum whistling.