| Doarunaltutilizator a întrebat:

Fiti sinceri au fost dati vreodata in care nu ati stat pe nenorocitul ala de Facebook macar o zii sau au fost dati in care v-ati plictisit sa mai stati pe el?

Răspuns Câştigător
| Damonana a răspuns:

Asa credeam si eu, ca nu pot trai fara elrolling on the floor)) dar aparent universul a vrut sa-mi demonstreze contrariul si intr-o zi m.am trezit deconectata de peste tot si nu ma mai lasa sa ma conectez. Cred ca m.am crizat vreo jumate de zi si voiam sa-mi fac altullaughing)
Dar am stat vreo 5 minute si am zis ca vreau sa vad cat rezist fara, gandindu.ma ca nu o sa rezist mai mult de o saptanalaughing)
Au trecut aproape 8 luni si inca traiesclaughing))si chiar mi.e bine fara. Prietenii se tot roaga de mine sa-mi fac dar nu mai vreaulaughing)

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da.

| RainmakerX a răspuns:

Nu toti oamenii sunt disperati dupa Facebook.
Am stat si o luna fara sa intru. Cand intru o fac ca sa citesc din mesaje sau ca sa pun/iau ceva de pe un anumit grup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,toti oamenii sunt obsedati de Facebook,nimeni nu traieste fara el, nimeni nu poate sa se plictiseasca pe el, la cate informatii utlie gasesti si cate cocalarisme vezi, pai deh, daca stai pe Facebook, n-ai cum sa te plictisesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am Facebook laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Nici nu am Facebook.
Nu ma atrage siteul ala dr nici un fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au fost multe pedepse pe care le-am primit din cauza ca am stat prea mult pe Facebook si da au fost si dati cand m-am plictisit in sensul ca nu am avut cu cine vorbi sau daca ma uit prea mult la postari incep sa ma plictisesc pentru ca nu apar mai interesante, sau ca m-am uitat pe live-u cuiva si m-am plictisit fiindca nu facea nimic interesant.Au fost si doua saptamani in care nu am intrat de loc pe el.

| DeathOfDreams a răspuns:

M-am dezobișnuit în perioada în care mi s-a stricat telefonul, și-am obosit să tot stau cu laptop-ul în brațe.

Chiar acum câteva zile m-am gândit să mi-l șterg. Probabil voi face asta.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DeathOfDreams):

De ce sa nu o faci.
Stii vorba aia "un pas mic pentru om si un mare pas pentru omenire."

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Nu e bun un fel de chat pentru curioși, l-am dezactivat

| TronHD a răspuns:

Da deoarece pe el nu se intampla nimic nou doar o poza de la un coleg sau asa ceva... des mi se intampla asta